На Чернігівщині поліція "кришувала" нафтомафію
Загрузка плеера...

На Чернігівщині правоохоронці затримали організовану групу викрадачів нафтопродуктів. Про це повідомили у департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Як виявилося, у Прилуцькому районі Чернігівської області тривалий час діяло кримінальне угрупування, яке викачувало продукцію з державної нафтотранспортної мережі.

Олеся Орлова, речник департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції:

"Про факти незаконного врізання у нафтогазопровід, який проходить територією Прилуцького району Чернігівської області, певний час назад стало відомо працівникам управління захисту економіки Національної поліції України. Зловмисники діяли не поодиноко, навпаки об’єднувалися у справжні бандитські групи, які викрадали нафтогазопродукти систематично, великими об’ємами і не ховаючись.

Правоохоронці кілька разів намагалися затримати злодіїв, однак ті чинили збройний опір і погрожували розправою, оскільки, як виявилося, тісно взаємодіяли з керівництвом місцевої поліції. Оперативники внутрішньої безпеки, які підключилися до справи, з'ясували, що місцевих бандитів покривав начальник поліції Прилуцького району.

Олеся Орлова, речник департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції:

"З’ясувалося, що один із посадовців Чернігівської поліції "кришує" цю злочинну діяльність цих осіб, за що отримує неабиякий грошовий "відкат".

Під час обшуків за місцем проживання зловмисників на території Київської, Сумської та Чернігівської областей, оперативники вилучили автомобілі еліт-класу, вантажівки, на яких перевозилася викрадена продукція, арсенал вогнепальної та холодної зброї, гроші та документи.

Наразі вже оголошено підозру головним фігурантам злочинних груп, які також причетні до нападу на працівників поліції. Правоохоронці продовжують слідчі дії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram