Мінекології і лосі: тварин внесли до червоної книги
Загрузка плеера...

Червону книгу України хочуть поповнити ще одним представником вимираючого виду тварин. Це – лось, бажана здобич для мисливців.

Рішення про внесення сохатого до переліку рідкісних тварини було прийнято на засіданні Національної комісії з питань Червоної книги. Подання про це підготувало Міністерство екології та природних ресурсів. При цьому ще місяць тому очільник відомства Остап Семерак дав дозвіл на відстріл 160 особин. Тоді міністр пояснив, що йому довелось зважити на позицію мисливців, які заявили, що заборона загрожує не лише сезону полювання, а й галузі в цілому.

Проте соцмережі скоро дали своє пояснення такому рішенню. Користувачі впевнені, що Семерак дозволив почати сезон полювання, тому що дружить з мисливцями. В інтернеті поширили фото друга міністра, який позує з убитим оленем.

Проте у міністерстві стверджують, що встановлення ліміту на відстріл тварин було вимушеним, адже наказ Семерака про заборону полювання блокували.

На початку року на Чернігівщині браконьєри розстріляли табун лосів, вбивши ватажка і вагітну самку. Після цього на 25 років ввели мораторій на відстріл тварин.

Зараз популяція лося в Україні налічує від двох до п'яти тисяч особин.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram