У столиці пройдуть "Дні Єрусалима в Києві"
Загрузка плеера...

У столиці за ініціативи Посольства Держави Ізраїль в Україні відбудеться фестиваль ізраїльської культури "Дні Єрусалима в Києві". Захід триватиме з 14 по 21 листопада.

Еліав Бєлоцерковські, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні:

"Так как Украина является одним из наших партнеров, мы хотели бы, чтобы немного того, что происходит в Израиле, ту атмосферу, которая существует сейчас в Иерусалиме, передать в Украину".

У день старту (14 листопада – ред.) відбудеться концерт "Єрусалимського квартету" в Національній Філармонії України.

Хосе Ернандес, заступник гендиректора із зарубіжних зв'язків НФУ:

"Ми дуже пишаємося, що в рамках "Днів Єрусалима в Києві" Національна Філармонія представляє найкращий, найвідоміший струнний квартет – "Єрусалимський квартет". Десять років ми працювали для того, щоб через декілька днів у нас був такий концерт. Це буде подія, яка має велике значення для нас".

Також у рамках фестивалю з 16 по 20 листопада запланована кінопрограма. До неї увійшли фільми, зняті в Ізраїлі. Українські глядачі зможуть відвідати сеанси безкоштовно, але для цього треба попередньо зареєструватися на сайті.

Стрічки, які продемонструють в одному з кінотеатрів Києва, були відзначені національними преміями та брали участь у міжнародних оглядах. Такий кінофестиваль в Україні проводиться з 1992 року. До цьогорічної програми фільми відбирали за жанровим принципом, щоб кожен глядач міг знайти собі стрічку до душі.

Також організатори заходу приготували для гостей смачний сюрприз. У рамках фестивалю (19 листопада – ред.) відомий єрусалимський шеф-кухар Аві Леві готуватиме страви ізраїльської кухні.

Фестиваль "Дні Єрусалима в Києві", який триватиме майже тиждень, приурочений 50-річчю об'єднання Єрусалима.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram