Перегравання в Маріуполі не буде
Загрузка плеера...

Футбольний клуб "Маріуполь" відмовився прийняти пропозицію київського "Динамо" щодо проведення перегравання матчу 7-го туру Прем’єр-ліги. Таким чином, рішення ФФУ щодо зарахування столичному клубу технічної поразки 0:3 майже гарантовано залишиться незмінним.

Як стало відомо у четвер, "Динамо" несподівано погодилося приїхати до прифронтового міста, незважаючи на відсутність письмових гарантій безпеки. За однією версією, думку керівництва команди змінив домашній матч "Маріуполя" з донецьким "Шахтарем", який пройшов без жодних інцидентів. За іншою – на ситуацію особисто вплинув Президент України Петро Порошенко. У будь-якому випадку, кияни попросили Прем’єр-лігу дозволити виявити сильнішого не у судовому порядку, а на футбольному полі. Це, мовляв, відповідатиме Духу гри.

Для перегравання потрібна була згода усіх без винятку клубів вищого дивізіону. Але "Маріуполь" цілком очікувано заперечив можливість проведення поєдинку. У відповіді на офіційний лист "Динамо" перший віце-президент команди Андрій Санін зазначив, що Дух гри полягає у рівності всіх перед регламентом змагань. А примхи киян не можуть мати вирішального значення. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram