Єднання "БПП" та "Народного фронту" – фініш
Загрузка плеера...

За інформацією ЗМІ, переговорам про об’єднання партій "Блок Петра Порошенка" та "Народний фронт" остаточно покладено край. Свідченням цього є перехід протистояння між Президентом та очільником МВС Арсеном Аваковим у відриту стадію, а також намір соратників Арсенія Яценюка зібратися на перший з 2014 року публічний з’їзд.

Причиною зриву домовленостей стали умови, які висували пропрезидентській силі "фронтовики". Вони хотіли, аби розподіл посад та місць у списках відбувався за формулою "50 на 50". Зрозуміло, що від партії, рейтинг якої не перевищує 1%, такі вимоги звучали дивно. "БПП" не погодився, на що отримав від Яценюка погрозу: мовляв, ми проведемо ребрендинг і переможемо вас на виборах.

Залякати Президента екс-прем’єру не вдалося – і тепер про рятівне об’єднання Арсенію Петровичу годі й мріяти. А перспективи "Народного фронту" у будь-якій обгортці під час наступного волевиявлення вдало охарактеризував один із членів цієї фракції. Не на камеру він сказав журналістам одне-єдине слово: фініш.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram