НАБУ та ГПУ міряються силами
Загрузка плеера...

У Національному антикорупційному бюро України заявили, що списання грошей із рахунків компанії Quickpace Limited у межах спецконфіскації коштів Януковича незаконне. Про це повідомила прес-служба відомства у відповідь на заяву генерального прокурора Юрія Луценка.

Зокрема, у Бюро наголошують, що ці кошти перебували під арештом і не могли бути стягнені до державного бюджету, і взагалі не мають ніякого відношення до оточення колишнього президента.

За словами детективів відомства, виявлені документи підтверджують, що за 2015 рік компанія-нерезидент Prontoservus Limited здійснила продаж частки фірми та її активів безпосередньо депутату Онищенку.

У повідомленні також сказано, що заяви генпрокурора про те, що НАБУ нібито "підіграє Януковичу" і намагається отримати "засекречене рішення суду на його користь просто безглузді".

Крім того, у прес-центрі наголосили, що таємність зазначеного вироку перебільшена, оскільки його фрагменти перебувають у публічному доступі.

Нагадаємо, НАБУ розпочало розслідування щодо співробітників "Ощадбанку" через зникнення 156,8 млн доларів на арештованих рахунках компанії, підконтрольній депутату-втікачу Онищенку. Генпрокуратура ж заявила, що кошти не зникли, а були стягнуті до бюджету в рамках спецконфіскації грошей Януковича, і звинуватила НАБУ у підігруванні екс-президенту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram