Британці визначилися з датою Brexit
Загрузка плеера...

Незважаючи на провальний хід переговорів про вихід Сполученого Королівства з Європейського Союзу, британський уряд не має наміру вмикати задній хід. Більш того, Тереза Мей та її соратники остаточно визначилися не лише з датою, але й навіть з часом Брекзиту. Країна офіційно припинить своє членство у ЄС 29 березня 2019 року об 11 годині вечора за лондонським часом.

Поки що ці деталі існують лише у вигляді урядової пропозиції, проте Мей має намір перетворити їх на закон. Таким чином, на думку міністра з питань Брекзиту Девіда Девіса, буде усунена будь-яка плутанина у формулюваннях та потрактуваннях вже ухвалених документів.

У Брюсселі рішучість Лондона відверто не розуміють. Голова делегації Європейського союзу у перемовинах з Британією Мішель Барньє закликає турбуватися не про форму майбутнього розриву, а про його зміст. Чиновник вважає, що діалог між королівством та об’єднаною Європою зайшов у "глухий кут".

Нагадаємо, що референдум щодо Брекзиту відбувся 23 червня 2016 року. Майже 52% жителів Великої Британії висловилися за вихід країни із ЄС.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram