Хорвати та швейцарці наблизились до Мундіалю

У четвер розпочалася боротьба за останні чотири путівки на футбольний чемпіонат світу-2018 з європейської квоти. Рішучий крок назустріч Мундіалю зробили збірні Хорватії та Швейцарії. "Картати" вдома практично не залишили шансів грекам, а "хрестоносці" здобули важку мінімальну перемогу на виїзді у протистоянні з Північною Ірландією.

У Загребі господарі поля відкрили рахунок вже на 12-ій хвилині. Грубо помилився голкіпер Греції Орестіс Карнезіс, який після невдалого прокидання м’яча змушений був фолити проти Калініча. Пенальті реалізував Модріч. А сам Калініч відзначився вже всередині тайму, причому зробив це у вишуканому бразильському стилі – п’ятою.

"Сини Еллади" несподівано скоротили відставання. Після навісу з кутового головою забив капітан команди Сократіс. Хорвати таке зухвальство не пробачили. Іван Перішич ще до перерви відновив перевагу підопічних Златко Даліча до двох м’ячів. А кривдник Україні Андрей Крамарич встановив остаточний рахунок – 4:1 на користь балканців.

Долю матчу між північними ірландцями та швейцарцями вирішив один-єдиний епізод. Захисник Коррі Еванс зіграв рукою у власному штрафному майданчику, і рефері призначив одинадцятиметровий удар. Вирок виконав Рікардо Родрігес. Тепер збірній країни сиру та шоколаду достатньо не пропустити вдома, аби вчетверте поспіль кваліфікуватися на світову першість.