Українці зможуть не платити за неякісні послуги
Загрузка плеера...

У четвер, 9 листопада, Верховна Рада ухвалила закон "Про житлово-комунальні послуги", у якому уточнені формулювання термінів, особливості надання житлово-комунальних послуг в одноквартирних будинках, гуртожитках та в житловому фонді соціального призначення.

Тепер українцям надали право на зниження розміру плати за комуналку в разі ненадання послуги, надання не в повному обсязі або невідповідної якості.

У законопроекті також сказано, що абоненти мають право не платити за комуналку, якщо не перебували у приміщенні та не користувалися послугою більше 30 календарних днів поспіль. Винятком стало лише опалення.

Варто зазначити, що з початком опалювального сезону, людям почали приходити листи з попередженнями, що на них подають до суду через "заборгованість", а потім у примусовому порядку стягнуть суму боргу, штрафну пеню, судові витрати і навіть послуги адвоката.

Натомість експерти стверджують, що наразі в Україні процедура доведення в суді фактів неякісного надання послуг житлово-комунальними господарствами є дуже складною. Саме тому не всі споживачі бажають витрачати свої сили та здоров’я на безрезультатну чи малоефективну боротьбу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram