Омелян чекає виправдання і вірить у НАБУ
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається, що з нього знімуть усі підозри після того, як Національне антикорупційне бюро завершить розслідування. Очільник міністерства заявив, що вірить у неупередженість і об'єктивність детективів.

Зараз міністр є фігурантом кримінального провадження, яка було відкрито ще у травні. Справу порушили за фактом незаконного збагачення і декларування недостовірної інформації. Омелян зазначив, що у своєму міністерстві він не єдиний, кого перевіряють детективи. Зараз розслідують щонайменше п'ять проваджень за фактом зловживань у сфері інфраструктури.

За словами Володимира Омеляна, більшість цих справ ініціювало саме його відомство, яке зібрало матеріали про порушення і передало їх у НАБУ. Голова міністерства заявив, що зараз дискутує з детективами стосовно будинку, який він винаймає впродовж цього року.

В антикорупційному бюро стверджують, що зараз немає підстав для звинувачень міністра. За півроку розслідування справи Омеляну не повідомляли про підозру.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram