Українців масово "б’є" кір
Загрузка плеера...

Від початку листопада в Україні спалах кору зафіксували вже у 4 областях.

У Луцьку вірус виявили одразу в п'ятьох школярів. Про це повідомив Волинський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

Як виявилося, із 5 однокласників тільки в одного було щеплення від захворювання. Наразі у школі проводять протиепідемічні заходи. Лікарі наполягають, щоб українці не нехтували щепленнями, адже саме через їх відсутність більшість учнів Луцької школи ризикують захворіти.

А от через спалах кору в одному із районів Одещини вирішили продовжити шкільні канікули до 13 листопада. Про це повідомили місцеві ЗМІ. Тут зафіксували 18 хворих.

За словами начальника відділу освіти Болградської райдержадміністрації Алли Оріховської, перед початком навчання лікарі перевірять кожну дитину, щоб переконатися, що усі учні здорові.

У Запоріжжі уже офіційно зафіксовано понад 4 десятки хворих. Про це повідомили на офіційному сайті Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України. Відомо, що 70% пацієнтів – діти.

Лікарі зауважили, що у 39 хворих щеплень від кору не було, адже вони відмовилися від планової вакцинації, а деякі ще просто не досягнули віку, необхідного для її проведення.

Рекордну кількість хворих зафіксовано на Львівщині, де звернулися до лікарні та підтвердили діагноз уже близько 70 осіб. Про це під час брифінгу повідомила головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Тімко.

За її словами, вакцина проти кору є абсолютно у кожному медичному закладі області, тому всі особи до 30 років, якщо вони ще не були вакциновані, у будь-який час можуть пройти цю процедуру.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram