Головні події 9-10 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 9-го до ранку 10 листопада 2017 року:

В’ятрович – нев’їзний?

Польське видання Dziennik повідомляє, що голові українського Інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу заборонили в’їзд до Польщі. Посол України Андрій Дещиця заявив, що офіційного підтвердження заборони поки немає. Наші дипломати зараз з’ясовують це питання.

Візи до Японії стали доступніші

Японія спростила умови отримання віз для громадян України. Зміни набудуть чинності 1 січня 2018 року. Максимальний термін дії дозволу на перетин кордону зросте з трьох до п’яти років. Для туристів з’являться багаторазові візи.

Британія назвала час Брекзиту

Сполучене Королівство офіційно покине Європейський Союз 29 березня 2019 року об 11 годині вечора за лондонським часом. Остаточну дату та час затвердив уряд країни, аби "усунути будь-яку плутанину у формулюваннях".

Екс-спікера Каталонії кинули за ґрати

Іспанський суд ухвалив рішення взяти під варту колишню главу каталонського парламенту Карме Форкадель. Саме вона з президії законодавчого органу фактично оголосила незалежність автономії, яку не підтримала жодна держава світу.

Twitter перестав пускати користувачів

У одній з найпопулярніших соціальних мереж було тимчасово припинено процес автентифікації через неправильну роботу системи. Засновник Twitter Джек Дорсі заявив, що команда докладає усіх зусиль, аби швидше усунути несправність.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram