Міністерство назвало розміри нових стипендій
Загрузка плеера...

У Міністерстві освіти і науки України назвали розміри нових академічних та соціальних стипендій. У листопаді вони зростуть на 18%. Про це повідомила прес-служба Міносвіти на своєму офіційному сайті.

Зокрема, зазначається, що тепер фінансова "підтримка" для бюджетників коливатиметься від 490 до майже 3 тис гривень залежно від рівня акредитації вишу.

Таким чином, академічна стипендія для учнів професійно-технічних навчальних закладів складе 490 грн, для студентів коледжів – 980 грн, а підвищена – 1250.

Студенти вишів ІІІ-ІV рівня акредитації, які навчаються на бакалавра, спеціаліста або магістра отримуватимуть звичайну стипендію 1300 грн або підвищену – 1660 грн.

Згідно з інформацією Міносвіти, соціальні стипендії у технікумах зростуть до 1180 грн, у вишах – до 2360 грн.

Нагадаємо, у серпні заступник міністра фінансів Сергій Марченко заявив, що у 2018 році Мінфін планує зменшити кількість стипендіатів до 25%, а в 2020 році – ще до 15%.

Таким чином, ще менше студентів зможуть претендувати на державну підтримку, оскільки підвищення стипендій відбудеться не за рахунок збільшенню фінансування, а через скорочення виплат.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram