КМДА штурмували через недобудову
Загрузка плеера...

Київську міську державну адміністрацію штурмували власники недобудованого житла.

Близько сотні людей увірвались у приміщення, вимагаючи зустрічі з депутатами. Активісти розбили вікно у приміщенні і влаштували бійку. Зараз відомо про одного постраждалого.

Причиною цього стало "заморожене" будівництво на Троєщині. Дві черги житлового комплексу здали в експлуатацію, а третю зупинили через відсутність дозволу. Минулого року забудовника затримали за підозрою в ухиленні від сплати податків.

Активісти заявляють, що тепер вони залишились без житла і без коштів, адже гроші, вкладені у будівництво, не повертають. Люди вимагали, щоб міська влада дала дозвіл на відновлення робіт.

Депутати міськради пояснили, що питання про поновлення будівництва планували розглянути ще до штурму КМДА. Проте активісти стверджують, що цей пункт стояв у кінці порядку денного, і посадовці просто не встигли б розглянути його. Протестувальники заявили, що так траплялося вже неодноразово.

Зрештою депутати підтримали продовження будівництва. У поліції не повідомили, чи вживатимуть якихось заходів через конфлікт.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram