Канада спростила візові вимоги до українців
Загрузка плеера...

У посольстві Канади спростили візові вимоги до українців, які раніше перетинали кордон країни. Тепер мігрантам знадобиться менше документів, щоб отримати довгостроковий дозвіл на в’їзд.

При подачі заяви на отримання візи, українцям більше не потрібно доводити свій задовільний фінансовий стан. Спрощення стосується тільки тих, хто відвідував Канаду протягом останніх десяти років або ж наразі має дозвіл на в’їзд до країн Америки.

Окрім того, нові зміни стосуються українців, котрі подають заяви у візових центрах України або онлайн. Проте дія не поширюється на робочі та студентські візи.

Це стало можливим завдяки залученню України до глобальної програми підтримки експорту в Канаду.

Як відомо, ще минулого року Канада почала видавати громадянам України багаторазові візи терміном на 10 років і поступово збільшувати кількість заявників, які отримують довгострокові дозволи на в'їзд.

Нагадаємо, минулого тижня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрічався зі своїм канадським колегою Джастіном Трюдо. Урядовці обговорили економічні аспекти співпраці двох країн. Зокрема, можливості введення безвізового режиму для громадян України та розширення Угоди про зону вільної торгівлі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram