НАЗК знайшло порушника у Адміністрації Президента
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції продовжує розсилати приписи до державних установ. Цього разу порушник віднайшовся у Адміністрації Президента України. Заступник керівника департаменту з питань національної безпеки та оборони Володимир Колеснік не вказав у своїй декларації деякі із зареєстрованих на нього автомобілів та об’єктів нерухомості.

Здавалося б, підстав більш ніж достатньо для порушення проти чиновника карної справи. Проте виявилося, що НАЗК не вбачає у діях пана Колесніка ані адміністративного, ані кримінального правопорушення. А все тому, що грошовий еквівалент незадекларованих об’єктів відрізняється від реального майнового стану посадовця на суму меншу, ніж 100 прожиткових мінімумів. Судячи з усього, для членів агентства приховування 170 тисяч гривень злочином не є. Воно й не дивно – з такими-то преміями, як у Наталії Корчак.

Втім, службового розслідування Колесніку не уникнути. Відповідальність за його проведення поклали на керівника Апарату Адміністрації Президента Олексія Дніпрова, декларацію якого, до речі, також мають незабаром перевірити.        

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram