Холодні батареї знищують мистецькі пам’ятки
Загрузка плеера...

Опалювальний сезон у Києві перебуває під загрозою зриву. Тепла досі не дочекалися близько 150 житлових будинків, адміністративні споруди, а також культурно-освітні установи. У музеях та бібліотеках холодні батареї – це не лише дискомфорт для співробітників та відвідувачів, але й величезна шкода для безцінних пам’яток.

Музею Богдана та Варвари Ханенків і Національному художньому музею України опалення увімкнули лише у середу, 8 листопада. Цьому посприяв скандал, викликаний поширенням у соціальних мережах світлин з  термометрами, розміщеними у виставкових залах. Температура у приміщеннях, де висять шедеври світового живопису та іконопису, не перевищувала 10 градусів. За таких умов полотна починають руйнуватися. До слова, теплу у музеях зраділи не надто: різке підвищення температури також шкодить картинам. Жаліються на комунальників і працівники Національної бібліотеки імені академіка Вернадського. Через холод можуть зіпсуватися давні рукописні книги.

У "Київенерго", борг якого за газ вже перевищив 2,5 мільярди гривень, обіцяють виправити ситуацію до кінця тижня. Проте це, як зараз модно казати, ще не точно.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram