Поліція розслідує інформаційні вкидання
Загрузка плеера...

Після заяв народного депутата Антона Геращенка щодо вбивства Окуєвої правоохоронці вирішили розібратись з інформаційними вкиданнями. Про це заявив керівник національної поліції Сергій Князєв.

У вівторок Геращенко заявив, що слідчі знайшли автомат, з якого розстріляли автомобіль добровольців Адама Осмаєва та Аміни Окуєвої. Парламентарій додав, що на зброї знайшли ДНК вбивці. Втім у поліції згодом спростували слова нардепа. Правоохоронці заявили, що не виявляли жодних генетичних матеріалів. Крім того, у поліції навіть не впевнені, що автомат дійсно пов'язаний з убивством. Зараз триває балістична експертиза.

Сергій Князєв заявив, що слідчі стикались і з іншими неперевіреними заявами. У поліції розпочали службове розслідування. Тут вважають, що інформаційні вкидання можуть бути вигідні замовникам вбивства.

Нагадаємо, автомобіль добровольців АТО Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої розстріляли 30 жовтня. Окуєва загинула на місці, її чоловік отримав поранення. Подружжя відмовилось від державної охорони. У поліції вважають, що, якби пару охороняли, кількість жертв була би більшою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram