Фармацевтичний гігант подає на Україну до суду
Загрузка плеера...

Французька фармацевтична фірма "Санофі", що є одним з найбільших у світі виробників лікарських засобів, має намір позиватися проти України до міжнародного інвестиційного арбітражу. За словами директора вітчизняного філіалу компанії Гійома Граньє, підприємство оскаржуватиме рішення Господарського суду Києва.

"Санофі" у 2012 році підписало договір з фірмою "Хоса-Плекс Україна" про надання маркетингових послуг. Пізніше наймачу стало відомо про фінансові махінації партнерів, тож співпраця була припинена. Проте "Хоса-Плекс" продовжила свою діяльність від імені французів, після чого почала вимагати від них сплати 46 мільйонів гривень. Господарський суд столиці на основі сфабрикованих доказів постановив списати цю суму з рахунків компанії. "Санофі" подали апеляцію, але служителі Феміди не лише не переглянули свій вирок, а й постановили арештувати банківські рахунки фармагіганта. Така кричуща несправедливість змусила французів винести справу на міжнародний рівень.

Чи варто й говорити, що скандал із "Санофі" вкрай негативно вплине на інвестиційну привабливість України. Після такого західні компанії тричі подумають, перш ніж вкладати в економіку нашої держави свої кошти.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram