Україна ризикує втратити ще одного союзника
Загрузка плеера...

Дипломатичний конфлікт між Україною та Сербією набирає нових обертів. Міністерство закордонних справ балканської республіки терміново викликало із Києва свого посла Раде Булатовича для проведення консультацій щодо подальших заходів у відносинах з нашою країною.

Міністр Івіца Дачич у офіційній заяві наголосив на тому, що Сербія завжди підтримувала територіальну цілісність України. Тому звинувачення у втіленні в життя кремлівських сценаріїв, що пролунали минулого тижня з вуст посла Олександра Александровича, урядовець вважає необґрунтованими.

Дачич також звернув увагу на те, що Київ, на відміну від Белграда, ніколи не засуджував участь українських найманців у злочинах, вчинених хорватськими силами проти сербського народу. За таких обставин Україна нібито не повинна дорікати Сербії за недостатню реакцію на долучення її громадян до загонів терористів на Донбасі.

Незважаючи на розбіжності у поглядах, міністерство прагне й надалі підтримувати з нашою країною хороші відносини, які базуються на взаємній повазі. Важливо, аби у вітчизняному МЗС це також розуміли.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram