Міністр занепокоївся небезпечними відходами
Загрузка плеера...

Станом на 2017 рік в Україні накопичено понад 1,5 млрд тонн небезпечних для здоров’я людей відходів. Про це під час презентації проекту Національної стратегії поводження з відходами заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

За його словами, з року в рік у нашій державі у розрахунку на одну людину утворюється 10 тонн відходів. Ця цифра удвічі більша за показники в державах Європейського Союзу.

Загалом в Україні вже накопичилося майже 36 млрд тонн сміття. Наразі утилізується лише 30% промислових відходів, а от побутових – лише 4%.

Семерак наголосив, що площа несанкціонованих звалищ зросла в рази. Найбільшої шкоди довкіллю завдають об’єкти хімічної та вугледобувної промисловості, металургія і сільське господарство. Міністр вважає, що "ці сектори економіки дуже повільно впроваджують технології поводження з відходами та повторного їхнього використання".

Варто зазначити, що Україна співпрацюватиме з Литвою у сфері поводження з відходами, оскільки досвід Литви допоможе швидше створити ефективну систему утилізації сміття.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram