Головні події 8-9 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 8-го до ранку 9 листопада 2017 року:

Водія Touareg взяли під варту

Геннадія Дронова, який був учасником смертельного ДТП у Харкові, заарештували на два місяці без права внесення застави. Суд вважає, що водій Touareg може тиснути на свідків або втекти з України. Сам Дронов своєї вини не визнає.

США дасть Україні 350 млн на оборону

Конгрес Сполучених Штатів ухвалив оборонний бюджет на 2018 фінансовий рік з врахуванням 350 мільйонів доларів для України. Допомога може включати й летальну зброю, проте лише за умови здійснення нашою державою реформи у сфері оборони.

Луценко прозвітував про гроші Януковича

Генпрокурор Юрій Луценко опублікував документи, що підтверджують перерахування конфіскованих у "сім’ї" Януковича грошей до Держказначейства. Загальна сума вилучених коштів становить 1,5 млрд доларів. Вони нібито вже залучені до фінансування армії та інфраструктурних проектів.

Сербія викликає посла з України

Глава МЗС Сербії викликав до Белграда посла в Україні, аби обговорити подальші заходи у відносинах з нашою державою. Дипломатичний конфлікт між країнами розпочався після жорстких висловлювань українського посла Олександра Александровича.

У Раді заблокували ТСК щодо офшорів

Апарат Верховної Ради відмовився реєструвати проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії стосовно офшорів Петра Порошенка. Це рішення пояснили тим, що не всі парламентські фракції подали своїх кандидатів до складу ТСК.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram