Каталонці захопили вокзал і блокують дороги
Загрузка плеера...

У Каталонії тисячі прибічники відокремлення вийшли на вулицю, вимагаючи звільнити місцевих політиків, яких ув'язнили після одностороннього проголошення незалежності регіону.

Масові демонстрації розпочинались як страйк з вимогою розширити права працівників, проте скоро до мітингувальників долучились прихильники незалежності регіону.

Протестувальники перекрили автомобільні дороги. У місті Жирона люди захопили вокзал і заблокували рух поїздів. Між мітингарями і правоохоронцями відбулось кілька сутичок, двоє людей отримали поранення. Поліцейські поки не намагаються зупинити страйкарів.

У цей час конституційний суд Іспанії визнав недійсним рішення каталонського парламенту про незалежність. Резолюцію, прийняту у Барселоні 27 жовтня, скасували.

Тим часом відсторонений президент Каталонії Карлес Пучдемон, який зараз перебуває у Бельгії, заявив, що центральна влада влаштувала переворот у регіоні. Колишній лідер автономії нарікнув на бездіяльність європейських політиків і закликав ЄС зупинити Мадрид.

Раніше у Єврокомісії заявляли, що не планують втручатися у внутрішні справи Іспанії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram