Банкіри тікають із Лондона
Загрузка плеера...

Близько 50 міжнародних банків, розташованих у Лондоні, планують змінити свою дислокацію після виходу Великої Британії з Європейського Союзу. За інформацією Європейського центрального банку, серед фінансових установ, які планують переїзд, є британські, американські, японські та німецькі.

Згідно із законодавством Євросоюзу, установа може надавати послуги країнам-членам за умови, якщо на території союзу функціонують її дочірні банки. Зараз фінансові інституції не хочуть втрачати своїх європейських клієнтів. Тому, у зв’язку із процедурою Brexit, шукають місце для подальшого ведення бізнесу.

У Європейському центробанку повідомили, що вже 20 фінансових установ подали заяви на отримання ліцензії для роботи в єврозоні. У Федеральній службі нагляду за фінансовими інститутами припускають, що з Лондона до німецького Франкфурта-на-Майні можуть переїхати від декількох тисяч до декількох десятків тисяч офісів. Деякі зарубіжні фінансові інститути, серед них і японські, вже вирішили облаштуватися у Німеччині.

Нагадаємо, процедура Brexit має завершитись до кінця березня 2018 року. Тоді Об’єднане Королівство остаточно вийде зі складу Європейського Союзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram