Порошенко підписав закон про кібербезпеку
Загрузка плеера...

Президент України підписав закон про забезпечення кібербезпеки. Депутати Верховної Ради проголосували за нього ще на початку жовтня.

За законом, діяльність у сфері кібербезпеки координуватиме Рада нацбезпеки і оборони. Для цього РНБО має створити Національний координаційний центр кібербезпеки, що захищатиме об'єкти критичної інфраструктури. Це підприємства і організації, що задіяні в енергетичній і комунальній сферах. Крім того, сюди входять рятувальні і аварійні організації, а також стратегічні підприємства і об'єкти небезпечного виробництва.

До державних структур, які повинні забезпечити кібербезпеку, належать міністерства і місцеві адміністрації, Національний банк, силові і оборонні відомства. За законом, уряд не повинен опікуватись соціальними мережами, внутрішніми комунікаційними системами та змістом інформації, яку обробляють комунікаційні системи.

До роботи над законом долучились експерти з НАТО і Європейського Союзу. Відзначимо, за підрахунками правоохоронців, у минулому році через оборудки кіберзлочинців українці втратили 340 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram