"Roshen" порушує указ Президента
Загрузка плеера...

Що дозволено Юпітеру, не дозволено бику. Українські користувачі мережі Інтернет звернули увагу на цікаву вакансію, відкриту на одному із сайтів для пошуку роботи. Корпорації "Roshen" потрібен спеціаліст, що добре орієнтується у програмному забезпеченні, створеному компанією "1C".

Усе б нічого, але діяльність фірми-розробника на території України, включно з поширенням їх програм, була заборонена Указом Президента 17 травня цього року. Це саме те рішення гаранта, яке заразом "відключило" вітчизняних користувачів від мереж "ВКонтакті" та "Однокласники". І ось тепер кондитерська імперія фактично визнає, що, всупереч розпорядженню її власника Петра Порошенка, продовжує працювати з російською продукцією.

Користувачі таке відверте порушення принципу рівності усіх перед законом зустріли жорсткою критикою. Багато хто вважає, що дії "Roshen" дискредитують Порошенка як главу держави.

Зазначимо, що заборона "" ледь не призвела до колапсу у бухгалтерській справі, адже облік здебільшого вівся саме у їх програмах. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram