Гройсман "забув" про військові пенсії
Загрузка плеера...

Ще півроку тому прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяв подати до Верховної Ради окремий законопроект щодо виплат військовим пенсіонерам. Проте на тлі пафосного святкування прийняття так званої "пенсійної реформи" очільник уряду забув про ці слова. Документу в парламенті й досі немає, про що громадськості повідомив народний депутат Дмитро Тимчук.

За словами координатора групи "Інформаційний спротив", очікувалося, що Кабмін зареєструє законопроект до 1 листопада. Проте цього не сталося. Внаслідок халатності Гройсмана єдине, на що можуть розраховувати колишні військовослужбовці восени, - це мізерна прибавка до пенсії замість її повноцінного перегляду та підвищення. Нардеп Людмила Денисова, що курує у Раді "соціалку", вже звернулася до уряду за роз’ясненням ситуації.

Зазначимо, що впродовж 2017 року військові пенсіонери кілька разів пікетували адміністративні будівлі у Києві та у обласних центрах з вимогою збільшити соціальні виплати. Як бачимо, їх вимоги владою і досі ігноруються.         

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram