ГПУ хоче від Каськіва більше грошей
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України вирішила оскаржити запобіжний захід, який суд обрав для Владислава Каськіва. Колишній голова Держінвестпроекту, якого підозрюють у розкраданні 7,5 млн грн, вийшов під заставу.

Каськіва екстрадували до України 1 листопада. Того ж дня Печерський райсуд Києва випустив його під заставу у 160 тис. грн. Причиною для такого м'якого вироку стало те, що екс-чиновник повернув до бюджету ті гроші, у розкраданні яких його підозрюють.

Крім того, судді врахували, що у чоловіка п'ятеро неповнолітніх дітей. Проте прокурорів не задовольнила надто низька сума застави. У ГПУ підготували відповідне клопотання і передали його до Апеляційного суду.

Заставу хочуть збільшити втричі, до 480 тис. грн. коли відбуватиметься розгляд справи, наразі невідомо.

Каськіва затримали у Панамі у 2016 році. Екс-чиновник намагався отримати політичний притулок, проте уряд країни йому відмовив. Гроші на відшкодування збитків, завданих бюджету, Каськіву позичив Іван Суслов, батько колишнього народного депутата. Колишній голова Держкомінвесту стверджує, що поверне ці кошти після того, як доведе у суді свою невинуватість.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram