У Єврозоні завершилась криза
Загрузка плеера...

Частина Євросоюзу вийшла із фінансово-економічної кризи, яка тривала кілька років. Про це заявив єврокомісар з економіки та фінансів П’єр Московісі.

Під час прес-конференції після ради міністрів фінансів країн Єврогрупи він сказав про економічне зростання.

Євростат поінформував, що всі держави, крім Греції, продемонстрували ріст і вже у 2017-2018 роках Єврокомісія сподівається на покращення економіки у всіх країнах блоку. У такому випадку очікується зменшення кількості безробітних.

За словами глави Європейського механізму стабільності Клауса Реглінга, якби криза не пройшла, то така валюта як євро могла б узагалі зникнути.

Із 2010 року Греція, Ірландія, Португалія, Іспанія та Кіпр були змушені вдатися до зовнішньої фінансової допомоги. В обмін на позики країни коригували свої економіки. Усі держави, окрім Греції, змогли вийти із програм зовнішнього кредитування.

Задля зміцнення фінансово-економічної інтеграції у Єврозоні було сформовано такий собі "банківський союз". Багато країн ЄС провели реформи та примусово скоротили дефіцити бюджетів. Заходи в напрямку покращення становища вживаються й досі.

Варто зазначити, що міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле запропонував поширення єврозони на всі країни-члени Євросоюзу. Водночас він зауважив, що кандидати мають відповідати певним економічним критеріям.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram