Головні події 7-8 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 7-го до ранку 8 листопада 2017 року:

ДФС знову перевіряє Данилюка

Міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що Державна фіскальна служба відновила перевірку його податкових звітів. Урядовець вважає, що це помста відомства за оприлюднення ним інформації про зловживання в ДФС Києва на суму в кілька сотень мільйонів гривень.

США можуть визнати Голодомор геноцидом

До Палати представників Конгресу внесено проект резолюції щодо визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. За словами посла України в США Валерія Чалого, на розгляд документу підуть кілька місяців. Голосування може відбутися вже навесні.

Біля аеропорту "Київ" побили журналістів

Біля VIP-терміналу аеропорту "Київ" невідомі у масках та балаклавах напали на знімальну групу "Радіо Свобода". Журналісти стверджують, що їх били, аби завадити зняти прибуття до Києва з Москви Віктора Медведчука.

Спадкоємець трону вклав гроші в офшор

У документах Paradise Papers знайшли інформацію про інвестування герцогством принца Чарльза грошей у бермудський офшор. Старший син королева Єлизавети II фінансово допоміг компанії, яка належить його другу Г’ю ван Катсему.

Саакашвілі похвалився довідкою

Міхеіл Саакашвілі опублікував у Facebook фото довідки, що засвідчує легальність його перебування на території України. Документ видано Управлінням Державної міграційної служби. Він дійсний лише до 1 грудня цього року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram