Під Радою революції не відбулося
Загрузка плеера...

У вівторок, 7 листопада, правоохоронці посилили заходи безпеки в центрі столиці України. Біля будівлі Верховної Ради знову зібралося всього кілька сотень мітингувальників, хоча напередодні було оголошено про підготовку масштабного заходу.

Правоохоронці, яких на місці проведення акції було більше тисячі, закликали учасників протесту поводитися в межах законів.

У прес-центрі Міністерства внутрішніх справ заявили, що ситуація в урядовому кварталі була спокійною. Відомство не виключило можливість збільшення кількості правоохоронців у разі загострення ситуації.

Нагадаємо, що акція протесту під стінами Верховної Ради розпочалася 17 жовтня. Мітингувальники встановили наметове містечко на вулиці Грушевського, кілька разів вони вступали в сутички із правоохоронцями.

Початково вимагалося введення пропорційної системи виборів у парламент за відкритими списками, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Однак із часом список вимог то збільшувався, то зменшувався і зараз більшість учасників акції не знає, які ідеї відстоює.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram