Поліція запускає єдині центри "102"
Загрузка плеера...

Національна поліція України вже переходить на роботу єдиного центру "102". Про це заявив голова Нацполіції Сергій Князєв під час наради з керівниками поліції та мерами населених пунктів шести областей у Маріуполі.

За його словами, перехід полегшить роботу поліції, адже правоохоронці не будуть ходити містами, а виїжджатимуть лише на виклики. Для того, аби громадяни почувалися в безпеці, на вулицях встановлені камери відеоспостереження, які захоплюють діапазон у 360 градусів.

Сергій Князєв, Голова Національної поліції України:

"Ідея така: отримання сигналу 102 в одному кол-центрі – обласному центрі. Отримали повідомлення – направили. Відповідно, найближчий наряд і прибув. Не треба буде отримувати електронний виклик. Ми взагалі прибираємо людський фактор. Це означає, що кожний громадянин буде отримувати однаковий рівень поліцейської допомоги".

Князєв переконаний, що людям байдуже, куди вони телефонують, головне – захист та допомога, коли їм те потрібно.

Раніше у рамках розвитку проекту було розроблено та запущено мобільний додаток "Поліція 102", яким передбачено виклик поліції натисканням лише однієї кнопки. Вперше його презентували у червні 2017 року.

Зараз Єдині центри та додаток "Поліція 102" працює лише у двох областях – Донецькій та Закарпатській.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram