В ЄС рахують збитки від офшорів
Загрузка плеера...

У Євросоюзі підрахували збитки від офшорів. У дослідженні французького економіста Габріеля Цукмана зазначено, що щорічні втрати становлять близько 60 млрд євро. Таку інформацію оприлюднила газета Süddeutsche Zeitung. Це ж видання першим опублікувало інформацію про "райські папери".

Через використання податкових лазівок 20% усіх податкових відрахувань з підприємств ЄС не потрапляє до бюджету. У деяких країнах цей показник вищий. Якщо у Великобританії недоотримують п'яту частину податків, то у Франції бракує вже чверті відрахувань. Своєрідним лідером стала Німеччина, яка щороку втрачає третю частину зборів – 17 мільярдів євро.

Корпорації виводять гроші не лише через офшори Океанії і Атлантики, про які йдеться у розслідуванні "райських паперів". Обходити оподаткування допомагають і деякі країни всередині ЄС. Журналісти згадали м'який податковий клімат Ірландії, Нідерландів і Люксембургу.

Відзначимо, після оприлюднення результатів журналістського розслідування міністр юстиції Німеччини заявив, що у Євросоюзі необхідно ухвалити єдині податкові правила. Журналістів закликали передати правоохоронцям матеріали резонансного розслідування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram