"Київпастранс" платить роялті за електричку
Загрузка плеера...

Комунальне підприємство "Київпастранс" щороку виплачує по 250 тисяч гривень роялті колишньому голові Південно-західної залізниці Олексію Кривопішину.

Як зазначено на сайті Prozorro, екс-високопосадовець винайшов "унікальний" спосіб пасажирських перевезень. Він запатентував своє ноу-хау під назвою "Спосіб внутрішніх міських пасажирських перевезень залізничним транспортом "Міська електричка".

Виявилося, що "оригінальність" моделі полягає у можливості перевозити пасажирів електротранспортом, використовуючи залізничний вузол міста. Електропотяги рухаються Києвом замкнутим транспортним кільцем.

У контракті зазначено, що ні "Київпастранс", ні Кривопішин не мають права розголошувати інформацію про факт укладення угоди та її умови… Однак, згідно з чинним законодавством, комунальне підприємство було зобов’язане опублікувати всі договори.

Нагадаємо, у березні 2015 року Кривопішина зі скандалом звільнили з керівної посади на Південно-Західній залізниці. Незадовго до його звільнення з’явилась інформація, що сім'я високопосадовця побудувала приватний комплекс на землі, призначеній для відпочинку робітників. Будівельні роботи виконували співробітники державного підприємства за кошт залізниці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram