Франція та Швейцарія провели АТО
Загрузка плеера...

Антитерористичні сили Франції та Швейцарії провели операцію, у ході якої було затримано 10 зловмисників, що підозрюються у підготовці нападів на мирне населення. Арешти відбулися у департаментах Париж та Приморські Альпи.

Як повідомляють французькі ЗМІ, потенційні терористи вже давно відстежувалися правоохоронцями через підозру у радикалізації. Джихадисти спілкувалися за допомогою закритого каналу у месенджері Telegram, який вважається найбільш захищеним від зовнішнього втручання. Їх спілкування, як говорять у поліції, мало "загрозливий характер". Найвірогідніше, місцем для здійснення теракту було обрано Ніццу.

Нагадаємо, що з початку листопада у Франції було скасовано надзвичайний стан. Натомість набув чинності новий антитерористичний закон, що розширює повноваження правоохоронних органів. На ухваленні документу наполіг особисто президент республіки Еммануель Макрон. Правозахисники розкритикували деякі норми закону, вважаючи їх такими, що обмежують свободу громадян та є дискримінаційними щодо деяких меншин.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram