САП вимагає арешту Авакова
Загрузка плеера...

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила відмову суду заарештувати сина глави МВС Олександра Авакова і колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Відповідні скарги до Апеляційного суду Києва САП подала 6 листопада. Про це повідомили у прес-службі відомства.

На думку антикорупційної прокуратури, обрані судом заходи занадто м'які й не відповідають тяжкості злочину, тому прокурори наполягатимуть на обранні запобіжного заходу у вигляді арешту для цих підозрюваних, а також ще одного фігуранта справи – Володимира Литвина.

Водночас Аваков-молодший заперечив свою причетність до скандальних закупівель рюкзаків і заявив, що ні він, ні його родина грошей із державного бюджету не отримували. За словами підозрюваного, розслідування має політичний характер із метою тиску на батька, очільника МВС України.

Як відомо, 1 листопада Солом'янський райсуд Києва відпустив під особисте зобов’язання сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря, та Володимира Литвина, яких підозрюють у розкраданні 14 млн гривень державних коштів при закупівлі МВС рюкзаків для Національної гвардії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram