Губернатор Миколаївщини наслідує союзника Путіна
Загрузка плеера...

Чого тільки не зробиш заради піару! Можна навіть відмовитися від найбажанішої новинки у світі технологій. Губернатор Миколаївської області Олексій Савченко не прийняв від своїх радників подарунок на день народження у вигляді десятої моделі iPhone. Натомість чиновник вирішив віддати "яблучний" гаджет тому, хто напише найкращий вірш про рідну Миколаївщину.

Усе б нічого, але минулого тижня підозріло схожий конкурс у Росії оголосив глава Чечні Рамзан Кадиров. Соратнику Владіміра Путіна новенький смартфон подарувала місцева команда КВН. Кадиров від дорогого презенту відмовився, вирішивши його розіграти. Щоб отримати омріяну "десятку", треба було написати хвалебну оду президентові РФ. Переможницею стала третьокласниця з маленького чеченського села.

Збіг чи ні, але за Олексієм Савченком і раніше помічали схильність до копіювання стилю Рамзана Кадирова. У будь-якому випадку, варто згадати слова відстороненого очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова. Ще рік тому чиновник попереджав, що кожен, хто володіє iPhone до старту офіційних продажів в Україні, – порушник закону. А "десятка" на українському ринку з’явиться не раніше середини грудня.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram