В Україні знову фіксують спалах ботулізму
Загрузка плеера...

Двоє жителів Запоріжжя потрапили до реанімації через ботулізм. Про це повідомили в Запорізькому обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України.

Поступили до лікарні хворі ще 3 листопада. Станом на 7 листопада лікарі констатують важкий стан чоловіків. Як з’ясувалося, хворі їли в’ялену рибу з ікрою домашнього приготування.

Інформацію про інцидент направили до територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для розслідування та вжиття відповідних заходів.

Для уникнення збудника хвороби лікарі рекомендують не споживати рибу копчену та в'ялену, копчені м'ясні вироби, консерви, особливо домашнього приготування. Якщо ж з’являться симптоми ботулізму, то варто негайно звернутися до найближчого медичного закладу.

Нагадаємо, у жовтні Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні передав Міністерству охорони здоров’я 150 доз вакцин проти ботулізму та 200 доз проти правця. Тоді ж представники відомства зазначили, що такої кількості ліків вистачить лише на півроку. Також МОЗ критикували за бездіяльність у придбанні вакцин під час серйозного спалаху ботулізму влітку цього року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram