На Львівщині зафіксовано 15 тисяч "уклоністів"
Загрузка плеера...

На Львівщині від призову на військову службу ухиляються близько 15 тисяч чоловік. При цьому, як повідомили у військовому комісаріаті, потрібно набрати 700 осіб.

Зараз на Львівщині план щодо призову виконано на 60%. 100%-вий показник зафіксовано тільки у Бузькому, Дрогобицькому, Миколаївському та Радехівському районах області.

У військкоматі обіцяють оприлюднити на сайті прізвища всіх "уклоністів" після завершення призову. Тож із 28 листопада список тих, хто переховується від служби, буде доступний кожному.

Нагадаємо, що днями у Львові працівники військкомату вручили повістки 12 чоловікам призовного віку.

Як розповів головний військовий комісар області, службовці поїхали до провулку, де вечорами збирається молодь і влаштували там перевірку. Під час рейду військовослужбовці виявили "уклоністів".

Олександр Тищенко, головний військовий комісар Львівської обл.:

"На території Львівської області проводиться операція емігрант. Шукають емігрантів, які незаконно знаходять на території України. Під час проведення операції, поліцією було виявлено громадян. Вони їх кинули по базі і виявилось, що ці люди ухиляються від військової служби. За словами їх батьків, вони перебувають за кордоном. Інколи батьки кажуть, що не знають, де їх дитина. Ці діти є у Львові. Вони нормально гуляють у кабаках, відпочивають, коли інші мають за них служити. То чому хтось має бути мудріший, а хтось, вибачте на слові, дурніший, як зараз рахується?"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram