Омелян приймав "гостей" з НАБУ
Загрузка плеера...

За повідомленнями засобів масової інформації, увечері 6 листопада у будинку міністра інфраструктури України Володимира Омеляна співробітниками Національного антикорупційного бюро був проведений обшук. Слідчі дії здійснювалися в рамках кримінального провадження, відкритого Генпрокуратурою проти чиновника за підозрою у незаконному збагаченні.

У електронній декларації Омеляна було знайдено декілька суттєвих розбіжностей з реальним майновим станом. Найбільше запитань у НАБУ викликав будинок, у якому сім’я очільника Мінінфраструктури проживає з грудня минулого року. Вартість житла становить 7 мільйонів гривень, причому оформлене воно на юну племінницю дружини урядовця. За даними Державної фіскальної служби, доходів, що дозволили б придбання котеджу, дівчина не отримувала.

Володимир Омелян заперечував звинувачення на свою адресу та запевняв, що надасть НАБУ усі документи, які підтверджують законність його дій. Судячи з того, що детективам довелось навідатися до чиновника з обшуком, свою обіцянку він не виконав.

Зазначимо, що для Омеляна це далеко не перший корупційний скандал. Раніше міністра підозрювали у махінаціях з вугіллям та проживанні у надто фешенебельному для його заробітної плати готелі на турецькому курорті. А дружина чиновника, згідно з деякими джерелами, стала однією з небагатьох, кому вдалося придбати найновішу модель автомобіля Maybach за 3 мільйони доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram