"Антонов" хоче мільярд і лоукости
Загрузка плеера...

На держпідприємстві "Антонов" згадали про плани уряду перетворити Гостомель на аеропорт для лоукостерів. Зараз летовище експлуатує державний перевізник, використовуючи територію для тестових польотів та вантажних перевезень.

Влітку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що аеропорт зможе обслуговувати компанію Ryanair. Перед цим ірландський перевізник розірвав переговори про вихід на ринок України через конфлікт з "Борисполем".

Одразу після заяви Гройсмана на держпідприємстві почали рахувати, скільки грошей необхідно для модернізації. Директор "Авіаліній Антонова" Михайло Харченко стверджує, що для реалізації урядових планів потрібно щонайменше мільярд гривень.

За ці кошти мають обладнати пасажирський термінал. Половину грошей доведеться витратити на ремонт доріг, які сполучають Гостомель зі столицею.

У "Антонові" стверджують, що запустити летовище як базу для пасажирських перевезень зможуть уже через рік.

Більше того – на держпідприємстві заявили, що можуть створити свою власну пасажирську авіакомпанію. Тут нагадали, що завод володіє кількома пасажирськими літаками. Щоправда, спершу їх треба відновити, а це потребує додаткового фінансування.

Наприкінці року міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що у 2018 році в Україні з'явиться власний бюджетний перевізник.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram