Тимошенко вимагає Порошенка у парламент
Загрузка плеера...

Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагає пояснень у Президента України Петра Порошенка щодо нового міжнародного журналістського розслідування офшорів "Paradise Papers".

Юлія Тимошенко, голова фракції "Батьківщина":

"Це те, що стосується безпосередньо дуже багатьох людей у світі, лідерів, бізнесменів про відмивання грошей у офшорних зонах. Але це стосується в першу чергу Президента України, який сказав неправду громадянам України, коли сказав, що офшор, під час того як наші військові потрапили в котел і їх вбивали прямою наводкою, у цей час Порошенко і його оточення відкривали офшори. І, як зараз видно з нового розслідування, для відмивання податків, для того, щоб український бюджет із корпорації "Рошен" та інших активів Президента не отримав жодної копійки. Розслідування НАБУ, Генеральної прокуратури, спеціальним антикорупційним прокурором мусить бути проведено негайно".

Лідер "білосердечних" поставила вимогу заслухати Петра Порошенка з цього приводу у Верховній Раді. Натомість, представник президента вважає звинувачення Тимошенко безпідставними. За словами Ірини Луценко, офшорна компанія, яка згадана у розслідуванні, створювалася, але виключно для передачі кондитерської корпорації у "сліпий траст".

Ірина Луценко, представник Президента у Верховній Раді:

"Президент України для того, щоб реалізувати операцію по продажу корпорації "Рошен", передав її в сліпе управління в банківську установу міжнародну Ротшильд. Для того, щоб передати її в сліпе управління, відповідно до Гаазької конвенції, необхідно створити відповідну структуру. Питання які ставилися перед міжнародною холдинговою структурою у першу чергу – уникнути подвійного оподаткування. Таке питання ставилося президентом перед подачею у цей сліпий траст Ротшильда".

Представник Президента заявила, що компанії офшорного холдингу при передачі корпорації не мали банківських рахунків.

Ірина Луценко, представник Президента у Верховній Раді:

"Разом з тим хочу нагадати, що корпорація "Рошен", яка зараз знаходиться в управлінні сліпого трасту Ротшильд, не має відношення зараз юридично до Петра Порошенка, як Президента країни. Він не впливає на пошук покупців і не впливає на всі ті процедури, які здійснює ця банківська міжнародна установа".

Нагадаємо, 5 листопада майже 400 журналістів-розслідувачів із 67-ми країн світу опублікували новий проект викриття офшорів, який отримав назву "Paradise Papers". У документах згадуються імена понад 120 політиків із майже 50 країн світу: спортсменів, бізнесменів та чиновників. За інформацією українських журналістів, у цих матеріалах також фігурує ім’я Петра Порошенка й інших людей, пов'язаних з Україною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram