Депутат нагадав НАБУ про справу Льовочкіна
Загрузка плеера...

У Національному антикорупційному бюро затягують розслідування справи народного депутата від "Опозиційного блоку" Сергія Льовочкіна. Про це заявив голова однієї з фракцій коаліції Максим Бурбак під час погоджувальної ради у парламенті.

Максим Бурбак, голова фракції "Народний фронт":

"Народний фронт" наголошує на неприпустимості політичної заангажованості в роботі новостворених антикорупційних органів. Минулого тижня НАБУ зганьбилося вчергове виконанням чисто політичного замовлення у так званій "рюкзаковій справі". І це, на жаль, не вперше у роботі НАБУ, коли гучні розпіарені справи виявляться безрезультатними банальними пшиками. "Народний фронт" – це саме та політична сила, яка ініціювала й наполегливо домагалася прийняття в парламенті антикорупційної реформи, відстоювала створення НАБУ та інших антикорупційних органів. Ми вважаємо, що НАБУ має працювати ефективно і без будь-якого політичного впливу. Ми чекаємо нарешті активізації НАБУ у справі Льовочкіна. Сподіваємося, у нього немає індульгенції від Національного антикорупційного бюро".

Національне антикорупційне бюро України розпочало кримінальне провадження щодо розслідування можливих корупційних дій екс-голови Адміністрації Президента Сергія Львочкіна ще на початку осені. Про це Максим Бурбак заявив 20 вересня, зазначивши, що НАБУ перевірятиме "усі діяння депутата". Проте, до цих пір жодної інформації щодо перебігу розслідування не надходило.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram