Гречківського спровокували на замовлення Генпрокурора
Загрузка плеера...

У справі члена Вищої ради правосуддя Юрія Гречківського, якого підозрюють у хабарництві, з’явилася ще одна цікава обставина. Екс-керівник слідчих Генпрокуратури Дмитро Сус розповів, що посадовця навмисно спровокували.

За словами Суса, справу проти Гречківського начебто "замовив" Юрій Луценко через екс-заступника Міністра внутрішніх справ України Володимира Євдокімова.

Дмитро Сус, екс-керівник слідчих Генпрокуратури:

"І вже після того, як пішов Євдокімов, Гуцуляк сказав, що він прийшов від Луценка. Саме перше було весно з Рибалкою. І десь через місяць-півтора з’явилась задача по Гречківському. Є Гуцуляк, він керівник департаменту і отримує завдання. Я був керівником слідчих, а Варченко – керівником процесуальних прокурорів. Не можна було зробити провадження без участі її прокурорів, і без моїх слідчих. Де отримав Гуцуляк задачу – невідомо. Але він викликає мене, Варченко, і каже нам, що у нас є певна ситуація, до нас зайдуть матеріали, треба буде спрацювати. Від Варченко потрібний адекватний прокурор, який виконуватиме усі вказівки, від мене – адекватний слідчий".

Дмитро Сус також поділився інформацією, як організовували "справу Гречківського".

Дмитро Сус, екс-керівник слідчих Генпрокуратури:

"Тут вже у нас готовий заявник, готові матеріали з супровідним на Генпрокурора. Все готове, тільки треба оформити. Гуцуляк бере ці матеріали, знаючи, що вони будуть розписані на мене і на Ларченко, їде до Луценка, ставить потрібні підписи, штампи, реєструє все, пропускає через канцелярію… З цими матеріалами він повертається до нас. Все, формальностей дотримались. Прямо сказали, що будуть виділені грошові кошти на слідство, прокурорів… І у разі успішної реалізації, всі отримають певну частину суми. Це якісь особисті корисні інтереси, щоб його усунути".

Як відомо, 21 вересня 2016 року Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що одного з членів Вищої ради юстиції (з 12.01.2017 – Вищої ради правосуддя) підозрюють у вимаганні 500 тис. дол. хабара.

Нагадаємо, що сам Сус був звільнений за наказом Генпрокурора за брехню у декларації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram