Помічник Тіллерсона зустрінеться з Порошенком
Загрузка плеера...

Помічник державного секретаря Рекса Тіллерсона Весс Мітчелл зустрінеться із Президентом України Петром Порошенко. Про це повідомили у прес-службі Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.

У повідомленні сказано, що спочатку Мітчелл зустрінеться з високопоставленими урядовцями в Києві, однак деталі цієї майбутньої розмови не розголошуються. Потім помічник Тіллерсона має зустрітися із бізнес-лідерами і представниками громадськості для обговорення зусиль для "перетворення країни в процвітаючу, безпечну і демократичну європейську державу".

Завітає до нашої країни Весс Мітчелл не просто так. Із 6 листопада він здійснює робочі візити до низки європейських держав: Бельгії, Франції, Англії, Німеччини та Польщі.

Нагадаємо, 4 листопада Президент Петро Порошенко та держсекретар США Рекс Тіллерсон розмовляли по телефону. Сторони обговорили процес проведення реформ в Україні та виконання домовленостей, досягнутих главами двох держав. Також зачепили питання розгортання місії ООН на непідконтрольній Києву частині Донбасу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram