Трамп вказав Японії на її місце
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп розпочав своє "азійське турне" візитом до Японії. Хазяїн Білого дому провів зустріч з імператором Країни вранішнього сонця Акіхіто, прем’єром Сіндзо Абе, а також сім’ями громадян, викрадених агентами Північної Кореї.

Під час аудієнції у монарха Трамп заявив, що відносини між США та Японією наразі розвиваються краще, аніж будь-коли у минулому. Імператор, зі свого боку, подякував Сполученим Штатам за, цитуємо, "дружнє ставлення та допомогу, завдяки яким Японія існує у своєму нинішньому вигляді".

Головною темою бесіди між президентом та очільником уряду стала ситуація з КНДР. Сіндзо Абе наголосив, що позиція Японії щодо необхідності протистояння потенційному агресору на 100 відсотків збігається з позицією США. Дональд Трамп пообіцяв, що Америка не терпітиме загроз безпеці мирного населення.

Глава держави також порушив питання двосторонньої торгівлі. Раніше Трамп заявляв, що не вважає економічні відносини з Японією чесними та відкритими. Цього разу він закликав до подолання суперечностей, проте попередив, що США не дасть своїм азійським партнерам можливості себе випередити, у будь-якому випадку залишившись на першому місці в світі за потужністю економіки. Японія, на переконання республіканця, здатна піднятися лише на другий щабель.       

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram