Сину Авакова досі шукають браслет
Загрузка плеера...

Син міністра МВС Олексанр Аваков досі ходить без електронного браслета, хоча поліція заявила про готовність уже найближчим часом начепити засіб стеження на фігуранта корупційного скандалу. Про це повідомили в одному із українських ЗМІ із посиланням на власне джерело в Національному антикорупційному бюро.

Водночас глава Національної поліції Сергій Князєв пообіцяв, що у вівторок, 7 листопада, браслет для Авакова-молодшого знайдуть та одягнуть.

Раніше під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції директор НАБУ Артем Ситник пояснив, чому Олександр і досі без засобу стеження.

Артем Ситник, директор НАБУ:

"Зараз у нас проблема по цій справі, щоб знайти електронний браслет. Рюкзаки у нас є, а браслетів у нас немає. Мабуть, все ж таки потрібно було закупити браслети, а не рюкзаки".

Нагадаємо, ще в п'ятницю, 3 листопада, правоохоронні органи обіцяли надягти на Олександра Авакова, який є фігурантом у справі про закупки рюкзаків для МВС, електронний браслет стеження, навіть якщо для цього треба буде зняти його із когось іншого. Проте, ймовірно, охочих віддати свій пристрій стеження не знайшлося й досі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram