ГПУ більше не має претензій до Хомутинніка
Загрузка плеера...

Чергова кримінальна справа проти народного депутата луснула, наче мильна бульбашка. Генеральна прокуратура України закрила провадження щодо можливого ухиляння від сплати податків з боку члена групи "Відродження" Віталія Хомутинніка.

За словами керівника департаменту розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимира Гуцуляка, під час проведення слідчих дій ознак злочину виявлено не було. Хомутиннік нібито надав усі документи, що підтверджують законність отримання коштів та погашення будь-яких боргових зобов’язань перед державою. Тож у ГПУ не знайшли підстав для оголошення парламентарю підозри.

Нагадаємо, що Віталія Хомутинніка вважають ледь не найбагатшим депутатом у Верховній Раді України з офіційним статком близько 300 мільйонів гривень. У серпні на його адресу були висунуті звинувачення щодо несплати податків. Суд дозволив слідству провести документальну перевірку доходів обранця за період з 1998 до 2016 року. Хомутиннік заперечив будь-які порушення зі свого боку та заявив, що на час розслідування він припинить виконувати повноваження голови групи "Відродження".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram