Нардеп Онищенко замахнувся на громадянство Німеччини
Загрузка плеера...

Народний депутат-утікач Олександр Онищенко, який переховується від українських правоохоронних органів у Великобританії, намагається отримати німецьке громадянство. Про те, що парламентарій уже подав усі необхідні для процедури документи, повідомив його приятель – бургомістр німецького селища Герцлаке Ганс Бьоскен.

Онищенко має великий маєток та конюшню для тренування спортивних коней у цьому населеному пункті. Там він улітку вже зареєстрував своє місце проживання. За період проживання в Німеччині на депутата не відкривали кримінальних справ і він відповідає усім критеріям на отримання громадянства.

За словами Бьоскен, він особисто сприяє Онищенку в отриманні громадянства Німеччини, адже український політик може принести багато користі для його громади. Нардеп пообіцяв вкласти кошти в організацію міжнародних змагань із кінного спорту на максимально високому рівні.

Сільський голова не чув нічого про порушення закону Онищенком в Україні, але й давати оцінку цьому не збирається.

Сам Онищенко спростував інформацію про громадянство. За його словами, від Німеччини йому потрібна лише робоча віза, аби займатися бізнесом. Політик зазначив, що проживає у Герлацке із 1992 року. Там він займається кінним бізнесом і має намір продовжити свою справу.

Нагадаємо, що Олександру Онищенку висунуті підозри в організації схеми з масштабного розкрадання грошей при видобутку та продажу природного газу, через яку державі завдано збитків на суму близько трьох мільярдів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram