Розстріляний у Харкові причетний до вбивства
Загрузка плеера...

Розстріляний у Харкові бізнесмен Едуард Аксельрод причетний до вбивства Дениса Вороненкова, якого застрелили у центрі Києва. Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Facebook. За його словами, через убитий був відовий у кримінальних колах під прізвиськом "Едік Льопа", через нього відбувався зв'язок замовника вбивства – кримінального авторитета Володимира Тюріна із організатором, керівником злочинної групи виконавців – Юрієм Василенком.

За деякою інформацією, існує версія, що убивство Аксельрода є спробою замовника підчистити за собою сліди.

Раніше народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук на своїй сторінці у соцмережі поширив інформацію про загиблого. Він зазначив, що розстріляний, "Едік Льопа", – комерсант, у минулому "блатний". Чим займався останнім часом – невідомо. Також парламентарій наголосив, що "робота кілера дуже схожа на вбивство Аміни Окуєвої". По автомобілю "Ауді" випустили дві автоматні черги.

Останнім часом Україну охопила ціла хвиля насильства. Зокрема, у результаті нападів загинули громадська активістка та учасниця АТО Аміна Окуєва і депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" у міській раді Сєвєродонцька Сергій Самарський. Також було скоєно замах на народного депутата Мосійчука.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram